О НАС

Вас вітає інтернет магазин товари для свята оптом!

Купуючи все для свята оптом, ви не тільки зекономите на вартості, але й забезпечити себе достатньою кількістю необхідних декоративних аксесуарів. Це дозволить вам дуже яскраво та ефектно прикрасити дитяче свято, даруючи масу позитивних емоцій його юним учасникам.

Найзатребуваніші товари для свята оптом

Найбільшим попитом серед святкового декору користуються повітряні кульки та паперові гірлянди. За допомогою них можна досить швидко та яскраво прикрасить будь-яке приміщення. Зважаючи на універсальність цих аксесуарів, їх можна розташовувати, як на стінах, так і на стелі. Головне, дотримуватися обраної кольорової тематики та стилю святкового заходу.

Також серед товарів все для свята опт,вам зустрінуться паперові помпони, що можуть стати досить ефектною прикрасою будь-якої дитячої урочистості. З них можна скласти повноцінну квіткову композицію, що вражатиме гостей стильним та помпезним виглядом.

Окрім, найчастіше використовуваних предметів декору, в нашому онлайн каталозі ви знайдете також карнавальні підвіски, фігури мультиплікаційних героїв з фольги та багато іншої святкової атрибутики. З нею будь-яке свято для маленьких непосид буде яскравим та пам’ятним.

Все для дитячого свята оптом на одному порталі

Ще серед нашого асортименту товарів ви знайдете святковий одноразовий посуд та інші аксесуари для оформлення зони кенді-бару. Це насамперед яскраві скатертини, серветки, трубочки для напоїв, таблички на стіл міні-коробки для солодощів.

Усі вони виготовлені вітчизняними виробниками та мають відповідні сертифікати якості. Тож вам не варто хвилюватися щодо їх безпечності.

Додатково у нас ви можете придбати гуртом набори фотобутафорії та святкові ковпаки на голову. Картонні запрошення також стануть у пригоді при організації дитячого свята. А ще – дудки, язички-гудки, свічки у торт, сувенірні гроші та багато чого іншого.

Замовити необхідні товари гуртом можна, додавши їх в онлайн кошик. Щоб мати змогу отримувати знижки та акційні бонуси від нашої компанії, зареєструйтеся на сайті. Це також надасть можливість першими дізнаватися про оновлення асортименту.

Ми раді кожному клієнту та завжди готові допомогти у виборі святкових аксесуарів. Гуртова вартість представлених товарів, без сумнівів, порадує вас своє доступністю. Так що співпрацювати з нами  - одне задоволення. Переконайтеся особисто!


МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Сумма заказа
Мария
15.05.2018 08:56
Предложение сотрудничес
Даша
08.02.2018 11:00
сотрудничество
Ольга
11.01.2017 09:20
Юрій
25.05.2016 19:06
MWNjYjhjY